P O T C P S S
 
 
 
 
3
 
4
 
5
 
 
 
 
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
17
 
18
 
19
 
20
 
 
22
 
 
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

3. septembrī Profesionālās tālākizglītības iestāde "LDZ Mācību centrs" rīkoja Informācijas dienu, kuras ietvaros interesentus iepazīstināja ar LDz bibliotēkā pieejamajiem grāmatu, periodisko izdevumu un dokumentu krājumiem. Informācijas dienu atklāja personāla direktore Lolita Smiltniece, kura pastāstīja par pēdējo gadu laikā notikušajām pārmaiņām saistībā ar dzelzceļa bibliotēku un aicināja klātesošos aktīvi izmantot iespējas brīvi iepazīties ar plašo, gandrīz 30 tūkstošu vienību apjomīgo bibliotēkas grāmatu, žurnālu un dokumentu krājumu.

Tiek izsludināta pieteikšanās uz mācībām Bīstamo kravu drošības konsultantiem – 72 ak/h apmērā. Mācības plānotas 2021.gada augusta mēnesī, Rīgā, Dzirnavu ielā 147/3. https://mc.ldz.lv/lv/kursutema/bistamo-kravu-drosibas-konsultantu-sagatavosana   Pieteikt dalību var aizpildot anketu: https://mc.ldz.lv/lv/node/add/pieteikuma-anketa/77 

Ar skanīgu līgo, lai Jāņunakts zied.Lai uguns uz sauli un vasaru iet!

Nāc pie mums apgūt elektrodrošības kursu un iegūsti A, B, Bz, C, Cz elektrodrošības grupu. Plašāku informāciju par iespējām meklēt šeit: https://mc.ldz.lv/lv/jaunumi/elektrodrosiba-ar-grupas-pieskirsanu?fbclid... 

LDZ Mācību centrs ir aizvadījis rosīgu 2021. gada pirmo ceturksni. Šajā laikā ir apmācīti 205 izglītojamie, no kuriem 34 ir ārējie klienti. Mācībās pavadītas 127 akadēmiskās stundas, izglītojamie galvenokārt ir ieguvuši zināšanas bīstamo iekārtu tehniskās uzraudzības, ugunsdrošības un darba aizsardzības jomā, kā arī pievedceļu uzturēšanā.Viens no svarīgākajiem LDZ Mācību centra pamatuzdevumiem ir sniegt izglītojamiem zināšanas, kas sekmētu viņu profesionālo darbību “Latvijas dzelzceļā” koncernā.

Pages