P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

2014.gada 28.maijā LDZ Mācību centra durvis bija plaši vērtas apmeklētājiem - VAS „Latvijas dzelzceļš” struktūrvienību  un atkarīgo meitu sabiedrību vadītājiem, kā arī par personālu vadību atbildīgajiem darbiniekiem. Pasākuma dalībniekus uzrunāja  VAS „Latvijas dzelzceļš” Personāla direktore L.Smiltniece, akcentējot LDZ Mācību centra nozīmi visa LDz koncerna darbinieku izglītošanā.

Pasākuma laikā LDZ Mācību centra darbinieki apmeklētājus informēja par sasniegtajiem rezultātiem, iepazīstināja ar nākotnes vīziju, mērķiem un galvenajiem uzdevumiem. Apmeklētāji uzzināja par iespējām dažādu mācību programmu apguvē. Īpaša uzmanība tika veltīta tām mācību programmām, kuru apguve sekmē dzelzceļa kustības un darba vides drošību. Ekskursijas laikā varēja iepazīties ar LDZ Mācību centra telpām un mācībām nepieciešamo aprīkojumu. Tika prezentēts virtuālais trenažieris metinātāju apmācībai un kvalifikācijas paaugstināšanai, ar kura palīdzību varēs nodrošināt metināšanas treniņu ļoti pietuvinātu reālajam darba procesam. Katrs gribētājs varēja izmēģināt roku metināšanas procesā un uz ekrāna redzēt savu veikumu.

Atvērto durvju dienas dalībniekus iepazīstināja arī ar ugunsdrošības mācību kursu. Viņi labprāt izmantoja iespēju praktiski padarboties  ar ugunsdzēsības aparātiem, un  paši apslāpēja uguns liesmas speciāli šim nolūkam sagatavotā lēzentraukā.

Noslēgumā LDZ Mācību centra darbinieki sniedza atbildes uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem, uzklausīja viņu ierosinājumus un vēlmes.