P O T C P S S
 
 
 
 
3
 
4
 
5
 
 
 
 
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
17
 
18
 
19
 
20
 
 
22
 
 
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

2015.gada 30.jūnijā noslēdzās Personāla direkcija izsludinātais konkurss par “Labāko dzelzceļa tematikas ideju Profesionālās tālākizglītības iestādes “LDZ Mācību centrs” teritorijas sienas labiekārtošanai”.

Neskatoties uz to, ka atsaucība varēja būt lielāka, tika iesniegti vērības cienīgi priekšlikumi ar idejām sienas izskata uzlabošanai. Konkursā tika vērtēta radošā izdoma un  atbilstība konkursa noteikumiem.

Par interesantākās un atbilstošākās dzelzceļa tematikai idejas autoru tika atzīts Signalizācijas un sakaru distances Daugavpils reģionālā centra priekšnieka vietnieks sakaru jautājumos Viktors LAVRENOVS. Viņš  sienas noformēšanai piedāvāja sienas apgleznojumu, izmantojot  LDz elektrifikācijas tēmu, papildinot to ar reālu signālzīmju, signālrādītāju, kā arī luksoforu  uzstādīšanu, ko varētu izmantot kā uzskates līdzekļus tehnisko mācību laikā.

Uz jautājumu, kāpēc viņš nolēmis piedalīties konkursā, V.LAVRENOVS atbildēja, ka galvenais jau neesot bijusi uzvara un balvas iegūšana, bet gan vēlme atbalstīt LDZ Mācību centru ar ideju tā teritorijas labiekārtošanai. Jo pats vairākkārtīgi esot mācījies un apguvis jaunas zināšanas LDZ Mācību centrā Rīgā, un  LDZ| Mācību centrs tā ir vieta, uz kuru dodas uzņēmuma darbinieki, lai pilnveidotu savu profesionalitāti, papildinātu zināšanas, iegūtu jaunas prasmes un iemaņas. Gribas, lai LDZ Mācību centra vizuālais noformējums rada pozitīvu emocionālo noskaņojumu, patīkamu gaisotni un iedvesmo mācību procesam šajās telpās.

Elektrifikācijas tēmu V.LAVRENOVS esot izvēlējies, jo, pirmkārt, tā ir ļoti tuva viņa  profesionālajai darbībai, otrkārt, ar šī noformējuma palīdzību varētu akcentēt nākotnes perspektīvas, cerams, ka tuvākajā nākotnē elektrifikācijas projekts būs aktuāls LDz koncernam un tiks īstenots, tāpat kā otrā sliežu ceļa būvniecības projekts posmā Skrīveri – Krustpils.

Personāla direkcija izsaka pateicību visiem, kas atrada laiku, piedalījās konkursā un dalījās ar savām idejām.