Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

15.septembrī  ar svinīgu apliecību pasniegšanu noslēdzās jau otrā VAS Latvijas dzelzceļš vadītāju izaugsmes programma, kuru sekmīgi beidza sešpadsmit LDz darbinieki.

VAS Latvijas dzelzceļš vadītāju izaugsmes programma tika izveidota, domājot par nākotni. Tās mērķis ir apmācīt esošos un topošos VAS “Latvijas dzelzceļš” vadītājus.

Mācības pagāja radošā un darbīgā gaisotnē. Mācību programma ilga 80 mācību stundas un aptvēra galvenās vadītājiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, kā piemēram, uzņēmums un vadītāji, vadītāja pārliecinošs tēls, vadīšanas efektivitāte, prasme vadīt darbiniekus, lean jeb saimnieciskā domāšana, finanšu pamati vadītājiem, darba izpildes vadīšana, darba likumdošana, pārmaiņu vadība.

Mācību programmas dalībnieki atzina, ka šī programma bijusi lietderīga, interesanta un vērtīga, jo mācību procesā iegūtas apjomīgas ikdienā noderīgas zināšanas un prasmes, kas būtiski uzlabos viņu sniegumu un palīdzēs turpmākajās darba gaitās.