P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
 
 
 
 
 
14
 
15
 
 
 
 
 
20
 
21
 
22
 
23
 
 
 
 
27
 
28
 
29
 
 
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

Profesionālās tālākizglītības iestādē „LDZ Mācību centrs” Daugavpilī š.g. 22. un 23.aprīlī tika organizēts mācību kurss „Pacēlāju operators darbam ar pacēlājiem NIFTY lift-140 un ПМ‑0104”, kura laikā  VAS „Latvijas dzelzceļš” Signalizācijas un sakaru distances darbiniekiem tika sniegtas gan teorētiskās zināšanas, gan arī praktiskās iemaņas darbam ar šo tehniku.

 Mācību laikā darbinieki iepazinās ar pacēlāju tehnisko dokumentāciju, pacēlāju operatoru darba tiesībām un pienākumiem, tāpat arī tika veltīta liela uzmanība darba drošības noteikumiem, kuri nodrošina bezavārijas darbu. Praktiskajā daļā tika  iztirzāts pacēlāju montāžas un uzstādīšanas jautājums, ekspluatācijas noteikumi, kā arī  darbinieki veica pacelšanas darbus ar abām pacēlāju ierīcēm.  Neizpalika arī noslēguma pārbaudījums, kuru visi veiksmīgi nokārtoja. Tagad Latgales reģiona Signalizācijas un sakaru distances darbinieki, pārzinot pacēlāju darbību, droši varēs veikt darbus ar šo tehniku atbilstoši normatīvo aktu prasībām.