P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

Izglītības pakalpojumu nodrošināšanai pasaulē aktīvi tiek izmantotas informācijas tehnoloģijas. Arī VAS „Latvijas dzelzceļš” ir pievērsies progresīvai apmācības formai. Lai VAS „Latvijas dzelzceļš” darbinieki varētu efektīvāk, ātrāk un kvalitatīvāk pildīt savus amata pienākumus, veicot darbus ar datoru, uzņēmumā ir uzsākts datorzināšanu pilnveidošanas pilotprojekts E-apmācības.


Projekta mērķis ir noteikt VAS „Latvijas dzelzceļš” darbinieku datorprasmju līmeni un nepieciešamības gadījumā organizēt e-apmācības tiem, kuriem tas nepieciešams.


Projekta ietvaros ir izveidota E-apmācību vide, t.i. darbinieku zināšanu noteikšanas tests un mācību materiāli, kas paredzēti pamatzināšanu darbam ar datoru, kā arī programmu MS Word 2007, MS Excel 2007, MS PowerPoint 2007 apguvei lietotāja līmenī. Šis projekts sevī ietver maksimāli pieejami un saprotami organizētu darbinieku apmācību, izmantojot interneta vidi, kura ir pieejama no jebkuras vietas Internet tīmeklī. Darbinieks jebkurā sev brīvā brīdī jebkurā vietā ar datora palīdzību (ar Internet pārlūkprogrammu) var pieslēgties serverim, un ar piešķirto lietotāja vārdu un paroli pašmācības ceļā uzsākt attiecīgā kursa apguvi,  piekļūstot kvalitatīviem mācību materiāliem. Mācību materiālus ir iespējams arī izdrukāt. Mācību periodā vienmēr var uzdot jautājumus pasniedzējam un saņemt detalizētas un saprotamas atbildes, jo tiek nodrošināta attiecīga atgriezeniskā saite.


E-apmācības ir laba iespēja, ko darba devējs sniedz saviem darbiniekiem, jo E-apmācības ir ļoti ērts, laikmeta prasībām atbilstošs sevis izglītošanas veids mūsdienu aizņemtības apstākļos.