P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

VAS „Latvijas dzelzceļš” Profesionālās tālākizglītības iestādē ”LDZ Mācību centrs” Daugavpilī laikā no š.g. 18.februara līdz 26.februārim tika organizēts 40 stundu mācību kurss programmā ”Uzticības persona darba aizsardzībā”. Mācības noritēja spraigi ļoti pozitīvā  gaisotnē.


Izglītojamie mācību kursa laikā uzzināja par uzticības personu pienākumiem, tiesībām un atbildību. Paplašināja zināšanu loku  un ieguva daudz vērtīgas informācijas tādos jautājumos kā darba vides iekšējās uzraudzības veikšana, darba aizsardzības pasākumu plānošana, nelaimes gadījumu darbā un arodslimību gadījumu izmeklēšana u.c. Tika apgūti elektrodrošības un ugunsdrošības pamati, pirmās palīdzības sniegšana nelaimes gadījumos darbā. Kursa dalībnieki mācījās novērtēt darba vides riskus, lai pilntiesīgi un ar izpratni varētu piedalīties šajā procesā uzņēmumā.


Spriežot pēc mācību procesā iegūtajām zināšanām, var izdarīt secinājumus, ka ieguvēji ir visi: gan mācību  kursa dalībnieki, gan uzņēmumā strādājošie, gan darba devējs.


Foto:


Mācību kursa dalībniekiem, Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa darbiniekiem, pasniedzējs Ivars Jurčs sniedz informāciju par galvenajām ugunsdrošības prasībām un stāsta, kā pareizi rīkoties ar ugunsdzēšamajiem aparātiem.