P O T C P S S
 
 
 
 
3
 
4
 
5
 
 
 
 
 
 
11
 
12
 
 
 
 
 
17
 
18
 
19
 
 
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

19. decembrī Profesionālās tālākizglītības iestādes LDz Mācību centrs padome apbalvoja labākos pasniedzējus, kā arī izteica lielu pateicību visiem pedagoģiskajā mācību procesā iesaistītajiem Latvijas dzelzceļa darbiniekiem, kuri kopā ar mācību centra profesionāļiem šogad apmācījuši 6200 koncerna darbiniekus!

Par veiksmīgu sadarbību ar Profesionālās tālākizglītības iestādi LDZ Mācību centrs zināšanu apguves procesa īstenošanā, atbildīgu attieksmi, mūsdienīgu un radošu pieeju un personīgo ieguldījumu koncerna Latvijas dzelzceļš darbinieku  izglītošanā un kvalifikācijas paaugstināšanā ar uzslavas rakstu tika apbalvoti divi VAS Latvijas dzelzceļš darbinieki - pasniedzēji.

VAS Latvijas dzelzceļš personāla direktore Lolita SMILTNIECE, uzrunājot svinīgā pasākuma dalībniekus, atzīmēja, ka apmācīto darbinieku skaits runā pats par sevi un izteica pieņēmumu, ka tas ir palīdzējis nodrošināt augstākus vilcienu kustības drošības standartus, kam piekrita arī galvenais tehniskais inspektors. Jāpiezīmē, ka vislielākais apmācāmo skaits atjaunināja un paaugstināja savas zināšanas Tehniskās ekspluatācijas noteikumu pārzināšanas jomā.

VAS Latvijas dzelzceļš viceprezidents Ēriks ŠMUKSTS savukārt uzsvēra, ka koncerna darbinieki paliek aizvien izglītotāki un tas ir acīmredzams. Līdz ar to pilnībā ir attaisnojusies ideja par Mācību centra izveidi, kas nodrošina gan koncerna vidējā līmeņa speciālistu izaugsmi, gan pārējo darbinieku zināšanu atbilstību aizvien pieaugošajām prasībām saistībā ar modernu tehnoloģiju ieviešanu.