P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
 
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
 
 
 
 
 
17
 
18
 
 
 
 
 
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
30
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

Profesionālās tālākizglītības iestāde “LDZ Mācību centrs” laika posmā no februāra līdz aprīlim organizēja 40 stundu mācību kursu "IP tīklu apkalpošanas tehniķis, v2.0". Mācību kurss bija paredzēts LDZ tīklu apkalpojošā personāla kvalifikācijas paaugstināšanai. Mācības notika gan Rīgā, gan arī LDZ Mācību centrā Daugavpilī. Pavisam šajās mācībās savas zināšanas pilnveidoja sešdesmit seši Signalizācijas un sakaru distances darbinieki.

Mācību kurss apvienoja teorijas pamatus un laboratorijas darbus, nodrošināja nepieciešamās zināšanas un iemaņas tīkla atbalstam, kā arī sistemātisku pieeju problēmu risināšanai.  

 

Mācību kursā bija iekļauts plašs tēmu klāsts - no kabeļu veidiem un tīklu parametriem līdz maršrutēšanas protokoliem un drošības jautājumiem.

LDZ darbiniekiem iegūtās zināšanas dos iespēju paaugstināt uzņēmuma tīklu apkalpošanas kvalitāti.

 

Atsauksmes:

G. G.: “ Mācību kurss bija ļoti vērtīgs, labi organizēts, ar lielisku tehnisko nodrošinājumu un maksimāli pietuvināts LDz tematikai.  Liels paldies pasniedzējam A.Petrovam, pateicoties viņa zināšanām un prasmei izskaidrot sarežģītas lietas saprotami, katrs mācību kursu dalībnieks, neatkarīgi no viņa sākotnējā zināšanu līmeņa, bija ieguvējs.  Pateicoties tādiem kursiem rodas vēlme turpināt paaugstināt savu zināšanu līmeni”.

 

J.Z.: “Ļoti labs ieguvums! Mācībās gūtās zināšanas ir noderīgas, izskatītās tēmas  aktuālas un  interesantas, prasmīgi apvienota teorija ar praktiskajiem laboratorijas darbiem, kvalitatīvs mācību materiāls. Īpašs paldies pasniedzējam, kurš ar savu vienkāršību un izcilajām zināšanām spēja aizraut ikvienu.”

 

O. B.: ”Kursi bija vērtīgi, ļoti patika. Apjoms bija diezgan liels, bet varētu tomēr dažus jautājumus  izskatīt vēl  plašāk. Mācību materiāli ļoti pārdomāti un  kvalitatīvi sagatavoti diskā. Bija ne tikai teorijas izklāsts, bet arī praktiskās nodarbības - laboratorijas darbi ar shēmu slēgšanu. Pasniedzējs ļoti profesionāls, atbildes uz jautājumiem tika saņemtas uzreiz. Ideāli apstākļi mācībām. Ja būtu iespēja, šādus, tik saturiskus kursus apmeklētu  vēlreiz.”

 

D. B.:” Jau sen vajadzēja organizēt šādus IP tīklu apkalpošanas tehniķu kursus. Darba organizācija bija labā līmenī. Kursi patika un bija noderīgi ikdienas darbam, jo ieguvām jaunu informāciju par tīklu apkalpošanas iespējam, tāpat arī tika paplašināts redzesloks citos IT jautājumos. Būtu vērtīgi vēl plašāk izskatīt mācību kursos piedāvātās tēmas, tāpēc šādus kursus noteikti apmeklētu vēlreiz.”