Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

VAS “Latvijas dzelzceļš”  katrs darbinieks ir vērtība, un uzņēmumam ir ļoti svarīgi, lai arī jaunie darbinieki lielajā kolektīva jūtas labi no pirmajām darba dienām. Lai veicinātu jauno darbinieku integrāciju uzņēmumā, VAS “Latvijas dzelzceļš” Profesionālās tālākizglītības iestāde “LDZ Mācību centrs” kopš 2011.gada rīko Jaunā darbinieka dienu. Šajā laika posmā ir organizēti 39 šādi pasākumi, kuros ir piedalījušies 839 jaunie darbinieki.

VAS “Latvijas dzelzceļš” jaunajiem darbiniekiem tā ir izcila iespēja izveidot savu priekšstatu par uzņēmumu, šī pasākuma laikā viņi iegūst informāciju par uzņēmuma darbību, par tā struktūru, galvenajiem mērķiem,  uzdevumiem, darba aizsardzības jautājumiem, sociālajām garantijām u.c. Savukārt uzņēmumam tā ir iespēja integrēt darbiniekus organizācijas kultūrā, pēc iespējas ātrāk panākt darbinieku produktivitāti un ieinteresētību kopīgo mērķu sasniegšanā.

Arī SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” ir pievienojies šim nozīmīgajam pasākumam. Š.g. 28.janvārī Profesionālās tālākizglītības iestādē “LDZ Mācību centrs” Daugavpilī  tika laipni uzņemti SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”  Lokomotīvju remonta centra 23 jaunie darbinieki. Pasākumu vadīja LDZ Mācību centra vecākais mācību koordinētājs Andris SAMUŠS. Sveikt uzņēmuma jaunos darbiniekus bija ieradusies SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētāja, rīkotājdirektore Svetlana BERGA, kura iepazīstināja ar uzņēmuma sasniegumiem, nākotnes plāniem un iecerēm, struktūru un valdi. Tikties ar saviem darbiniekiem bija atnācis SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centra direktors Sergejs Karpačovs, kurš pastāstīja par uzņēmuma attīstības vēsturi. Pasākuma gaitā LDZ Mācību centra vecākais mācību koordinētājs Andris SAMUŠS sniedza informāciju par Koncerna ”Latvijas dzelzceļš” vadību, struktūru, uzņēmuma misiju, vīziju un vērtībām, iekšējās komunikācijas iespējām, kopējiem pasākumiem u.c. SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centra direktora pirmais vietnieks izsmeļoši informēja jaunos darbiniekus par uzņēmuma darba koplīguma un darba aizsardzības jautājumiem. Dienas pirmā puse LDZ Mācību centrā aizritēja nemanot. Pēcpusdienā SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” jaunie darbinieki  devās ekskursijā  uz Daugavpils šķirošanas uzkalnu. Šeit viņus uzņēma  Daugavpils stacijas priekšnieks, kurš aizraujoši un saprotami izstāstīja par šķirošanas uzkalna darbības principiem. Visi varēja arī vizuāli vērot, kā uzkalna dežurants un operators veic vagonu sastāvu šķirošanu atbilstoši noteiktajam uzdevumam.

 Jaunā darbinieka dienas noslēgumā SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” Personāla un juridisko lietu direktora vietnieks personāla jautājumos, un LDZ Mācību centra vadītāja izsniedza apliecības un SIA”LDZ ritošā sastāva serviss” sarūpētās dāvanas.