P O T C P S S
 
 
 
 
3
 
4
 
5
 
 
 
 
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
17
 
18
 
19
 
20
 
 
22
 
 
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Lauksaimniecības universitāte ir izteikusi pateicību Profesionālas tālākizglītības iestādei “LDZ Mācību centrs” par iesaistīšanos  pedagogu  karjeras konsultantu apmācības projektā, veicot praktiskās mācības un palīdzot pedagogiem pilnveidot savas zināšanas un prasmes, kas lieti noderēs karjeras attīstības nodrošināšanai skolās.

Apmācību programmas ietvaros š.g. 18. un 22.augustā VAS “Latvijas dzelzceļš” apmeklēja pavisam 52 vispārējas, profesionālās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu pedagogi. Personāla direkcijas darbinieki pedagogus plašāk iepazīstināja  ar LDz koncernu, tā struktūru un darbību, ar personāla atlases jautājumiem, kvalifikācijas celšanas iespējam,  ar Mācību centra uzdevumiem, kā arī tika organizēta ekskursija Tehniskās vadības direkcijas Vienotā dispečeru vadības centrā.