P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
 
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Pieteikties jaunumiem

Lai saņemtu VAS "Latvijas dzelzceļš" Profesionālās tālākizglītības iestādes "LDZ Mācību centrs" ikmēneša jaunumus, ievadiet savu e-pasta adresi:

Jaunumi

Gada noslēguma pasākums LDZ Mācību centrā

Gada nogalē mēs katrs parasti novērtējam paveikto, atceramies spilgtākos notikumus un ar jaunu apņēmību raugāmies nākotnes iecerēs. Arī LDZ Mācību centrā brītiņu pirms Ziemassvētkiem, 19.decembrī, tika organizēts pasākums, kura laikā ielūkojamies LDZ Mācību centra paveiktajā un izteicām vislielāko „paldies” mūsu pasniedzējiem, apbalvojot piecus labākos ar VAS „Latvijas dzelzceļš” Uzslavas rakstu „Par ieguldījumu Profesionālās tālākizglītības iestādes „LDZ Mācību centrs” mācību procesa pilnveidošanā un aktīvu, radošu darbību VAS „Latvijas dzelzceļš” darbinieku izglītošanā”. Klātesošos uzrunāja VAS „Latvijas dzelzceļš” prezidents U.Magonis un Personāla  direktore L.Smiltniece, mudinot darboties vēl vairāk, atraktīvāk un labāk.

Lai pasniedzēji ietu tālāk savā meistarībā un apzinātu daudzveidīgas metodes mācību procesa nodrošināšanā, pasākuma turpinājumā pasniedzēji tika iesaistīti seminārā „Pieaugušo apmācība un treneru profesionāla pilnveide”, kura laikā tika runāts par  pasniedzēja darba uzlabošanas un mācību procesa pilnveidošanas iespējām.

Lai krāsains, iedvesmojošs un zināšanām bagāts nākamais gads!